Copyright © 2003 by DEHARD sp. z o.o. · All Rights reserved · e-mail: dehard@dehard.pl
                Czym są HALE SILVER® ?

    HALE SILVER® - to alternatywa dla obiektów wykonywanych w technologii tradycyjnej, jak i dla hal stalowych wykonanych z profili gorąco walcowanych oraz przekroi spawanych. Hale systemowe to sposób na szybką, prostą i niedrogą inwestycję. Znajdują zastosowanie i spełniają wymagania wśród branż, takich jak: gastronomia, rolnictwo, przemysł, produkcja, logistyka i wiele innych.

    Główną cechą charakterystyczną hal systemowych jest łatwa logistyka i szybki proces montażu. Elementy konstrukcji stalowej dostarczane są na teren budowy jako zapakowane i oznakowane paczki o długościach nie przekraczających 10,0 [m]. Dokumentacja obejmuje również ogólne wytyczne montażu konstrukcji stalowej oraz sposób realizacji obciążeń technologicznych i podwieszeń.
   
  
    Możliwości projektowe i realizacje
Projekt wraz z Dokumentacją wykonywany jest indywidualnie, dostosowując obliczenia do lokalizacji inwestycji poprzez określenie stref śniegowych i wiatrowych. Hale systemowe dają możliwość dowolnego kształtowania długości obiektu, przez dokładanie kolejnych modułów konstrukcji stalowej. Projektowane i realizowane są trzy możliwe wysokości hal: · 4,0 [m], · 5,0 [m], · 6,0 [m]. Rozpiętości pomiędzy ramami: 5,0 [m]
Rozpiętości pomiędzy ramami głównymi kształtowane są w sposób indywidualny i są dopasowywane do oczekiwań Inwestora. Standardowe rozpiętości to: · 6,0 [m] · 8,0 [m] · 10,0 [m].

    Do obliczeń zakłada się 10 % spadek połaci dachowej, ze względu na szczelność płyt warstwowych, które w zależności od przeznaczenia obiektu, są rozwiązaniem dedykowanym dla w/w hal systemowych.
    Czas realizacji uzależniony jest od wielkości obiektu. Standardowa HALA SILVER® o powierzchni 500 [m2] jest gotowa po 10 dniach od daty dostawy.
Istnieje możliwość zaprojektowania obiektu odbiegającego od podanych powyżej danych projektowych.
HALE SILVER