Copyright © 2003 by DEHARD sp. z o.o. · All Rights reserved · e-mail: dehard@dehard.pl

    Projektujemy i budujemy hale stalowe: magazynowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe, hale logistyczne, hale handlowe, hale usługowe, sortownie, chłodnie i mroźnie  w zależności od preferencji inwestora o różnych ty­pach konstrukcji:  blachownicowej, mieszanej kratownicowej. Każdy projekt hali w zależności od jego przeznaczenia rozpatrujemy indywidualnie, dokonując optymaliza­cji konstrukcji stalowej dla oczekiwanego rozstawu słupów i dobierając odpowiednie rozwiązanie techniczne konstrukcji i obudowy hali stalowej.

     Firma DEHARD oferuje swoim klientom kompleksową realizację obiektów przemysłowych - od wstępnej koncepcji do oddania obiektu pod klucz.
    Prace projektowe związane z konstrukcją stalową i lekką obudową hal wykonywane są przez naszych architektów, również ich montaż odbywa się przy udziale własnych brygad montażowych. Dzięki temu w fazie projektowania dobieramy odpowiednie rozwiązania techniczne dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestycji i mamy nad nimi pełną kontrolę podczas realizacji, zapewniając tym samym poprawność i najwyższą jakość ich wykonania.
   
    W celu wykonania wszelkich innych prac związanych z kompleksową realizacją obiektów przemysłowych takich jak: hale magazynowe, hale  stalowe, sortownie hale produkcyjne, hale logistyczne, handlowe, hale przemysłowe, chłodnie i mroźnie wykorzystujemy doświadczenie i profesjonalizm firm z nami współpracujących. Na stałe współpracujemy z firmami wykonawczymi wykonującymi dla nas prace z zakresu:

    - prac ziemnych i fundamentowych
    - prac posadzkarskich
    - prac instalacyjnych
    - prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych
    - prac związanych z ukształtowaniem terenu, dróg dojazdowych, terenów zielonych, itd.

OFERTA